Конференція «Природно-заповідна справа та управління природоохоронними територіями на Миколаївщині» пройшла за участі Віталія Петровича Коломійчука старшого наукового співробітника Азово-Сиваського НПП!
13.07.2021
1008 рекреантів відвідали косу Бірючий острів на 1.08.2021 року.
10.08.2021

В червні на базі Бірючанського відділеня Азово-Сиваського НПП за участі інспекторів ПЗФ парку пройшла польова практика студентів ЗНУ.

Майбутні мисливствознавці, іхтіологи та екологи з біологічного факультету Запорізького національного університету нещодавно повернулися з літньої практики, яка проходила на базі Азово-Сиваського національного природного парку, а саме на косі Бірючий Острів. Крім літньої 12 – денної практики, студенти відвідують цей парк ще двічі на рік: у вересні та квітні.
Варто зазначити, що студентська молодь під керівництвом професора, завідувача  кафедри мисливствознавства та іхтіології ЗНУ, члена НТР парку, доктора біологічних наук Валерія Домніча здобуває знання та професійні навички вже майже 30 років.
Основні напрями роботи – вивчення ролі диких копитних та хижаків у екосистемах парку, а також залежність їх чисельності від кліматичних умов та їх вплив на фітомасу.
Майбутні мисливствознавці провели облік диких тварин та визначели їх статево-віковий склад. Детально вивчався вплив оленя шляхетного, лані європейської та кулана на рослинність. Екологи  ознайомилися з місцевою флорою та фауною. Ними проведений опис стану флористичних систем, що охоплюють живі організми та фактори взоємодії, які тісно пов’язані між собою в межах однієї території.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *