Екскурсії по косі Бірючий острів по затвердженим автомобільним маршрутам сезон 2021.
12.07.2021
В червні на базі Бірючанського відділеня Азово-Сиваського НПП за участі інспекторів ПЗФ парку пройшла польова практика студентів ЗНУ.
13.07.2021

Конференція «Природно-заповідна справа та управління природоохоронними територіями на Миколаївщині» пройшла за участі Віталія Петровича Коломійчука старшого наукового співробітника Азово-Сиваського НПП!

8-9 липня у Миколаєві на базі Центру екологічної інформації та культури бібліотеки-філії №2 Центральної міської бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького відбулась науково-практична конференція «Природно-заповідна справа та управління природоохоронними територіями на Миколаївщині», що була приурочена до 25 річчя заснування природного заповідника «Єланецький степ» та Дня працівника природно-заповідної справи України.
У роботі конференції, яка відбулась за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА, прийняли участь близько 40 науковців та працівників об’єктів ПЗФ України з Києва, Одеси, Дніпра, Миколаєва, Кривого Рогу, Херсону, Мелітополя тощо.
Жваве обговорення серед учасників конференції викликала доповідь старшого наукового співробітника            Азово-Сиваського НПП Віталія Петровича Коломійчука на тему «Степові заповідники України на шляху до стратегії регульованого управління».
На другий день роботи конференції для її учасників було організовано екскурсію до Єланецького ПНДВ природного заповідника «Єланецький степ» де науковці обмінювались досвідом природоохоронної і краєзнавчої роботи, знайомились з його природними багатствами.
На основі наукових доповідей заслуханих на конференції видано збірку матеріалів та презентовано комплект листівок з краєвидами природного заповідника«Єланецький степ».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *